BİR DAMLA SU İLE PLASTİK KİRLİLİĞİNE SON VERİN

BİR DAMLA SU İLE PLASTİK KİRLİLİĞİNE SON VERİN

Son on yılda şişelenmiş su tüketimi yılda% 50'dan fazla arttı. Şişelenmiş su ihtiyacını ortadan kaldırarak, herkese güvenli içme suyu sağlarken kirli eğriyi kırmanın bir yolunu bulduk.

Susuzluğunuzu musluk suyu ile giderebilirseniz, şanslı olanlardan birisiniz. Aslında, Avrupalıların sadece% 55'i doğrudan musluktan su içiyor. Virüsler, bakteriler, kötü tat ve koku musluk suyunu içilmez hale getirdiğinde, insanlar başka çözümler bulmak zorunda kalıyor ve ne yazık ki çoğu şişelenmiş suya başvuruyor.

Bu, ortalama bir AB vatandaşı tarafından her yıl tüketilen 106 litre şişelenmiş su ile sonuçlandı. Dünya genelinde 2017'de dakikada bir milyon plastik şişe satıldı ve satışların artacağı tahmin ediliyor.

BİR PLASTİK OKYANUSU

  • BM'nin Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi 14 numaralı Suyun Altında Yaşam , okyanusumuzun ve deniz yaşamımızın korunmasına odaklanıyor. Plastik kirliliği onlarca yıldır deniz yüzeyinin üstünde ve ötesinde ekosistemleri mahvediyor ve Ellen MacArthur Vakfı'nın yaptığı araştırmaya göre, 2050'ye kadar okyanusta balıktan çok plastik olacak. Ve burada bitmiyor.
  • Doğamızdaki ve okyanustaki plastik nihayetinde yediğimiz yiyeceklere ve içtiğimiz suya karışır. Aslında, WWF tarafından yaptırılan bir analize göre her birimiz haftada yaklaşık 5 gram mikroplastik alıyoruz . Tutarın etrafına sarılmakta zorlanıyorsanız, bir kredi kartının aynı ağırlığa sahip olduğunu bilin.

ÜNALANLAR HAYATA GELDİ BİR DENİZ DEĞİŞİMİ

Ünalanlar sistemleri ile musluk suyunu geçerli bir seçenek haline getirerek plastik kirliliği ile mücadeleye katkıda bulunuyoruz ve benzersiz arıtma teknolojimiz ile tükettiğiniz mikroplastikleri musluk suyu ile ortadan kaldırabiliyoruz.

Daha sürdürülebilir bir geleceğe nasıl katkıda bulunacağımızı anlamanın zor olabileceğini biliyoruz. Avrupa Komisyonu'na göre, daha kaliteli suya erişim şişelenmiş su tüketimini% 17 oranında azaltabilir. Lavabonuzun altına SIFIR bir su arıtma cihazı kurarak , meseleleri kendi ellerinize alabilir ve dünyanın neresinde olursanız olun musluğunuzdaki suyu güvenle içebilirsiniz. Bir seferde bir damla su olan ZERO, plastik kirliliğine karşı önlem almanızı ve temiz ve güvenli içme suyuna erişmenizi sağlar.
BİR DAMLA SU İLE PLASTİK KİRLİLİĞİNE SON VERİN

Admin

on Feb 11, 2021

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: